بی تفاوت نیستیم، رضایت شما خواسته ماست

شرکت فناوری اطلاعات نوآوران ویرا سپهر

بی تفاوت نیستیم رضایت شما خواسته ماست!!

زمان ارسال: 1396/6/20 12:06

ایده های ساده برای برند سازی و افزایش سئو


وقتی ما در مورد تعیین اهداف صحبت می کنیم، من هرگز پیشنهاد نمی کنم دنبال بهبود همه جانبه ای شرکت و کسب و کار خود در یک مرحله باشد. در عوض، اهداف قابل دستیابی را در یک دسته قرار دهید که به اعتقاد شما تاثیرات مثبتی برای دیگر گروهها در شرکت یا کسب و کار شما شما داشته باشد.

اولین چیزی که به نظر می رسد SEO است. بهبود SEO شما ...

  • دریافت ترافیک بیشتر برای وب سایت ، صفحات رسانه های اجتماعی، و در نتیجه ...
  • جایگاه خود را در نتایج جستجو افزایش دهید، که در نتیجه ترافیک بیشتری در وب سایت ، صفحات رسانه های اجتماعی، که ...
  • نتیجه آگاهی بیشتر برند، اضافه شدن به لیست شما، تبدیل، سود، که در نتیجه ...
  • آگهی دهان به دهان بیشتر، ارجاعات، توصیفات ...
  • که به ترافیک بیشتری در وب سایت شما، صفحات رسانه های اجتماعی منجر خواهد شد.

آیا می توانید چرخه را اینجا ببینید؟ SEO باعث ترافیک می شود که همه چیزها خوب را شامل می شود، از جمله ترافیک بیشتر؟!!!

ایده های ساده برای برند سازی و افزایش سئو

خوب بیایید در مورد چگونگی ادغام سطوح بهینه سازی صحبت کنیم:

ساختن نام تجاری برای موتور های جست و جو با SEO

مشاوره SEO بسیار زیادی وجود دارد و برخی از آن در بهترین حالت مشکوک است.

قبل از شروع، اجازه دهید بگویم که تمام توصیه هایی که امروزه به آنها ارائه می کنم، از انواع مختلف کلاه سفید است. به عبارت دیگر، این همه قانونی است، بدون کلاهبرداری کثیف که می تواند نام تجاری شما را در لیست سیاه یا خالی در دادگاه افکار عمومی قرار دهد.

بنابراین، اگر آماده باشید برای شروع، نکات بالا برای ساخت یک استراتژی SEO چشمگیراست:

 

  •  استراتژی محتوا را تجدید نظر کنید تا شامل بازسازی پست های قدیمی باشد. اگر شما در مورد انتشار پست های هفتگی جدید وبلاگ ، احساس می کنید که همان اطلاعات را بارها و بارها تکرار می کنید یا اینکه شما از ایده هایی برای هیجان انگیزتر کردن  پست های جدید استفاده می کنید، پس من یک ایده دارم: پست های قدیمی که مورد توجه زیادی قرار گرفته اند را انتشار دهید، اما این بار به آنها اضافه مطالبی اضافه کنید. یک جعبه متن را در مورد چگونگی تغییرات از زمان تاریخ انتشار اصلی اضافه کنید و توضیح دهید.  یک گرافیک را برای نشان دادن آنچه که از آن زمان رخ داده است اضافه کنید.  نظرات یا گواهینامه های دریافتی از  مشتری های راضی را اضافه کنید. در صورت لزوم کلید واژه ها را به روزرسانی کنید و آن را به اشتراک بگذارید.

 

  • به موضوعات Q&A (پرسش و پاسخ) برای کلمات کلیدی جدید و عبارات کلیدی ضربه بزنید. در حال حاضر، بسیاری از شما در مورد استفاده از برنامه ریز کلید واژه گوگل برای پیدا کردن کلمات کلیدی که مخاطبان در جستجوی هستند اطلاعاتی دارید؛ با این حال، من می خواهم یک روش ارائه دهم که نه تنها شخصی تر، بلکه بیشتر برای نماینده و مخاطبان خاص شما است. انجمن های گفتگو کنونی، انجمن های Q&A برای قرار دادن انگشت روی مخاطبین شما مناسب هستند.توجه داشته باشید که سؤالاتی که آنها می پرسند، چگونه مردم به آنها پاسخ می دهند، چه ارزش هایی دارند ... و شما را از همه اینها می دانید، لیستی از کلمات که اغلب در هنگام صحبت کردن در مورد صنعت یا خدمات می دهند، استفاده کنید. اگر می خواهید، پس از آن می توانید تعداد جستجوهای ماهانه برای هر اصطلاح جدید در برنامه ریز کلان گوگل را بررسی کنید.

 

  • ایجاد ارتباط با وبلاگ نویسان برتر. یک لینک فقط یک لینک است ... مگر اینکه آن یک لینک از وبلاگ برتر با رتبه بالا باشد که گوگل با آن خوب باشد. توجه به کسانی که در صنایع تکمیلی با پیگیری های عظیم  توجه بیشتری دارند که عمدتا شامل افرادی هستند که مشتریان ایده آل شما هستند. با آن وبلاگ ارتباط برقرار کنید و گفتگو در مورد چگونگی کمک به یکدیگر برای موفقیت انجام دهید. شبکه های شخصی ممکن است به همان اندازه به عنوان یک بار برجسته باشد؛ با این حال، مشاوره هنوز هم درست است.

 

  • لینک های مرده را در ویکی پدیا خود جایگزین کنید. آیا شما تا به حال در یک صفحه ویکی پدیا بوده اید و متوجه شده اید که در بخش استنادی که «لینک مرده» را می گوید، مرجع است؟ این یک نماد ساخته شده توسط ویرایشگر ویکی پدیا است و به زودی با یک لینک دیگر جایگزین خواهد شد. آیا آن عالی نیست اگر آن با یک لینک به وب سایت شما جایگزین شود؟ مثلا اگر یک بازاریاب هستید، به سادگی سایت را جستجو کنید: wikipedia.org marketing + "link dead" . بازاریابی مثال کلیدی برای این است، اما می توان آن را با هر کلمه کلیدی دیگر در لیست کلمات کلیدی خود جایگزین کرد. یک صفحه ویکیپدیا را از نتایج جستجو انتخاب کنید که با آنچه که شما ارائه می دهد، مطابقت دارد. آن را باز کنید و پیوند مرده را جستجو کنید و آن را با یک صفحه موجود یا یک صفحه که برای تعیین معیارهای آن استنباط ایجاد کرده اید جایگزین کنید.

ما فقط سطح را در اینجا مورد بررسی قرار دادم. من تعداد بیشتری از توصیه های SEO برای شما را دارم - با این حال، این باید به اندازه کافی برای شروع کار شما باشد.شما بارهای فرصت های شبکه را دریافت خواهید کرد، هیئت مدیره ایده ای برای ایده های جدید، توصیه های بازاریابی به طور منظم و مشاوره بازاریابی و جلسات بازاریابی BRAND BREND هفته ای است. چیزی را از دست ندهید.